D’S damat’tan erkeklere özel hediye koleksiyonu

Merjam Yazar: Merjam 13 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyen tüketicilerin tercihi, farklı zevklere hitap eden geniş koleksiyonuyla D’S damat oluyor. İşte detaylar…

D’S damat’tan erkeklere özel hediye koleksiyonu

D’S damat, erkekler için hazırladığı hediye koleksiyonunu zamansız şıklık ve doğru yatırım denklemiyle birleştirerek ‘Değer Sana’ mottosuyla duyurmaya devam ediyor.

D’S damat açıklamasına göre, yılın en güzel, en motive edici zamanlarından biri olan yeni yılı D’S damat ile karşılamanın vakti geldi.

Yeni yılda sevdiklerini mutlu etmek isteyen tüketicilerin tercihi, farklı zevklere hitap eden geniş koleksiyonuyla D’S damat oluyor.

Marka, farklı yaka, model ve kalıp seçenekleriyle Ceremony serisi smokinler, kalın yünlü ya da kaşe kabanlardan yumuşacık yünlü trikolara, kırışmayan travel ceket ve gömleklerden jogger pantolonlara kadar bir erkeğin her anına hitap eden anahtar parçaları A’dan Z’ye moda müşterilerine sunuyor.

Kararsız kalanlar ve aksesuarsevenler için özel tasarım kutularda satılan kravat, mendil ve kol düğmesi setleri, farklı notalara sahip, güçlü esanslarıyla öne çıkan parfüm serisi gibi seçenekler de tüketiciye sunulan alternatifler arasında yer alıyor.

Kaynak: AA

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio