CZN Burak geliriyle ilgili içini döktü! 

Merjam Yazar: Merjam 25 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Oğuzhan Uğur’un YouTube'daki programında katılan CZN Burak lakaplı TikTok fenomeni, geliriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

CZN Burak geliriyle ilgili içini döktü! 

Sosyal medyada CZN Burak lakabıyla tanınan fenomen Muhammed Burak Özdemir, davada aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu açıklayınca büyük tepki çekmişti. 

Geçtiğimiz aylarda yargılandığı davada aylık gelirinin 30 bin TL olduğunu söyleyince tepki çeken CZN Burak, Oğuzhan Uğur’un YouTube’daki programına katıldı.

Zamanında hamallık da yaptığını söyleyen sosyal medya fenomeni “İnsanlar babamın 40 yıllık bir iş insanı olduğunu bilmiyor” diyerek geliri konusunda şunları söyledi:

“Babayla oğul ilişkisi, patronla işçi ilişkisinden daha ötedir. Babama dedim ki, ‘Artık eskisi gibi olmayacak, hayatımda daha çok iyileştirme istiyorum.’ Babamdan aldığım para belli. Aylık gelirim 30 bin TL değil. 30 bin TL resmi olarak babamın yanındaki gelirim. Geri kalan her şey babamla beni ilgilendirir” dedi.

“O RESMİ GELİRİM”

“Babamdan aldığım para tabii ki 30 bin TL değil. O resmi gelirim” diyen CZN Burak “Kendi aramızda sağlıyoruz. Benim ortaklığım yok çalışanım ama bu para kazanmıyoruz demek değil. Ben şirketten pay istemiyorum” diyerek sitem etti.

CZN Burak konuşmasının devamında yanlarında 5 bin kişi çalıştığını da söyledi.

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio