Cildinizi ve ruhunuzu aynı anda rahatlatan evde spa deneyimi

Merjam Yazar: Merjam 12 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Cannabis Seed Oil maske, içerdiği kenevir tohumu yağı ile size evinizin konforlu ortamında cildinizi rahatlatan benzersiz bir SPA bakımı sunuyor.

Cildinizi ve ruhunuzu aynı anda rahatlatan evde spa deneyimi

 

Stres sadece ruhumuzu değil bedenimizi ve cildimizi de etkiliyor. Uzmanlar birçok hastalığın temelinde stresin yattığını söylüyor. Stresle başa çıkmanın temel yolu rahatlamadan geçiyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Cannabis Seed Oil maske, içerdiği kenevir tohumu yağı ile size evinizin konforlu ortamında cildinizi rahatlatan benzersiz bir SPA bakımı sunuyor.

 

Pandemiyle birlikte çoğumuz evlerimizde gönüllü bir karantina süreci yaşadık. Yazı bile alıştığımız diğer yazlardan farklı geçirdik. Açık havada istediğimiz gibi vakit geçiremedik, işe ya da okula gidemedik, sevdiklerimizle görüşemedik, zamanımızın neredeyse tümünde evdeydik. Bu durum birçoğumuzda strese, farklı kaygılara ve hatta depresyona neden oldu. Şimdi sonbaharla birlikte bu duyguları tekrar tekrar hissediyor, hatta bazılarımız sonbahar depresyonu yaşıyoruz. Hepimizin stres ve olumsuz duygularla başa çıkmak için farklı yöntemleri var. Bu yöntemlerden en bilinenleri yoga ve spa kürleri… Stres ve anksiyeteyi azaltmaya yardımcı olan yoga, nefes alma teknikleri ve egzersizlerle bedenen güçlenmenizi de sağlıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO’nun sunduğu, dünyanın ilk akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre bir şekilde çalışan, Farm to Face maske koleksiyonunda yer alan yeni Cannabis Seed Oil maske, hem ruhunuzu hem cildinizi rahatlatan SPA kalitesinde profesyonel bir bakım terapisini evinizin konforunda sunuyor.

 

 

Her Yaşa Uygun Bir Egzersiz: Yoga

 

Hindistan’da doğan ve yaklaşık 5 bin yıllık bir geçmişe sahip olan yoga, özel fiziksel duruşlar ve nefes alma teknikleriyle bedeni ve zihni daha iyi kontrol edebilmeyi sağlıyor. Her yaştan kişilerin yapabileceği yogayı hiç denememiş olanlar için birçok yoga merkezinde online dersler veriliyor. Ayrıca YouTube üzerinden de videolar aracılığıyla yogaya başlamanız mümkün. Stresin en sık görülen etkilerinden bir de şüphesiz uykusuzluk. Kaslara esneklik kazandıran yoga, kişiyi rahatlatarak daha iyi uyumaya yardımcı oluyor. Yoga sırasında nefese odaklanmak ve bu sayede doğru nefes almak kişinin zihnini de berraklaştırıyor. Bunun yanı sıra yoga, bağışıklık sistemini ve kasları güçlendirmeye, duruş bozukluklarınızı düzeltmeye, bel ve sırt ağrılarınızı azaltmaya da destek oluyor.

 

 

Kenevir Tohumu Yağı Cildi Yatıştırıp Rahatlatıyor

 

Bedeninizi yogayla rahatlattınız, peki ya cildinizi nasıl rahatlatacaksınız? Aslında bu sorunun da basit bir yanıtı var. FOREO UFO akıllı maske terapisi cihazı ile eşleşen yepyeni Farm to Face maske koleksiyonunda yer alan hydrocell Cannabis Seed Oil maske, kenevir tohumu yağı içeren, besleyici papatya ve güçlü magnezyumla aşılanmış formülüyle cildinizi sakinleştiriyor. Almanya’dan gelen kenevir tohumu yağı ile kızarmış, tahriş olmuş ve gergin cildi yatıştırıp rahatlatan Cannabis Seed Oil maske, gözenekleri tıkamadan nemlendiriyor. Her cilt tipi için uygun olan bu özel maske, yağ üretimini düzenlemeye de yardımcı oluyor. Dermatologlar tarafından test edilen Cannabis Seed Oil maske, sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.

 

 

Profesyonel Bakım Terapileri Evinizde

 

Termoterapi, kriyoterapi ve T-Sonic titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’ne sahip, akıllı maske terapisi cihazı UFO, SPA kalitesinde profesyonel bir bakım terapisini evinizin konforlu ortamına taşıyor. Termoterapi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısınan cildinize maskenin aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, zihninizi rahatlatıp, cildinizi canlandırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi sayesinde 5 dereceye kadar cildinizi soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor. Profesyonel bir bakım olan LED ışık terapilerini de barındıran UFO, bu terapiyi her maske için uygulama tarafından ayrı ayrı seçilerek belirli süreyle uyguluyor. Mavi LED ışık terapisi, kan dolaşımı hızlandırırken daha sağlıklı bir görüntü için cilt kusurlarını azaltıyor. Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletip vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi ise ciltteki ton farklılıklarını minimize ederek küçük noktaları kaybediyor. Ayrıca UFO, akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alarak saniyeler içinde mükemmel bir bakım sunuyor.

 

 

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio