Chanel, Métiers d’Art gösterisi yeniden Tokyo’da

Merjam Yazar: Merjam 20 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Chanel, 2022-2023 Métiers d'Art koleksiyonunun tekrarını 1 Haziran'da Tokyo'da düzenleyeceğini söyledi. İşte detaylar…

Chanel, Métiers d’Art gösterisi yeniden Tokyo’da

Etkinliğin, artık geleneksel olarak seyahat eden bu gösterinin ilk varış noktası olan Japon başkentinde 1 Haziran’da yapılması planlanıyor.

Fransız lüks evi, 6 Aralık’ta Sahra altı Afrika’da bir defile düzenleyen ilk Avrupa lüks markası olarak tarih yazdı ve Senegal, Dakar’da en son özel zanaat odaklı serisini tanıttı.

Pharrell Williams, Naomi Campbell, Whitney Peak, Nile Rodgers, Monaco Prensesi Caroline ve kızı Charlotte Casiraghi gibi isimlerin katıldığı 2022-2023 Chanel’in Métiers d’Art gösterisi, üç günlük bir kültür programının parçasıydı. Marka, yaptığı açıklamada, Senegal başkenti ve “Moda evi ile Senegal arasında devam eden alışverişin başlangıç noktası” olduğunu belirtti.

Moda evi, Ev, Tokyo’daki Métiers d’Art gösterisinin tekrarını sahneleyerek “Japonya ile yakın bağlarının gücünü yeniden teyit ediyor” diye devam etti.

Japonya’nın başkenti, 2002’de Chanel’in eski kreatif direktörü Karl Lagerfeld tarafından şirket içi atölye çalışmalarına ışık tutmak için başlatılan bu geleneksel gezici gösterinin ilk uluslararası destinasyonuydu. O zamandan beri, Chanel’in Métiers d’Art şovları Şangay; Roma; Edinburgh, Salzburg, ve Havana’da gösterildi.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio