Cem Yılmaz’ın Muharrem Sarıkaya göndermesi dikkat çekti

Merjam Yazar: Merjam 11 Mart 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

“Geleceğin Güçlü Kadınları” programında sahneye çıkan ünlü komedyen Cem Yılmaz, canlı yayında İHA kameramanı Ahmet Demir'e tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yaptı. Sosyal medyanın gündemine oturdu. İşte detaylar…

Cem Yılmaz’ın Muharrem Sarıkaya göndermesi dikkat çekti

Üniversite öğrencisi genç kadınların desteklenmesi amacıyla “Geleceğin Güçlü Kadınları” programı düzenlendi. Gecede, “ilham veren” kadınların tasarımları açık artırmada Cem Yılmaz tarafından satıldı. Esprileri geceye damga vuran Yılmaz, İHA kameramanına tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yapmayı da ihmal etmedi.

“Öyle bir şey vardı çok tutmuştu..”

Cem Yılmaz, sahnede mikrofon konusunda kendisine yardımcı olan çalışana vuruyormuş gibi yaparak, İHA kameramanına tokat atan Muharrem Sarıkaya’ya gönderme yaptı. Yaptığı hareketle herkesi şaşkına çeviren Yılmaz, “Öyle bir şey vardı çok tutmuştu” dedi.

Muharrem Sarıkaya ne yapmıştı?

Muharrem Sarıkaya, Habertürk TV’nin Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Başkanı Fatma Şahin’in 17 Aralık 2021’de konuk olduğu canlı yayınında, İHA çalışanı Ahmet Demir’e tokat atmıştı. Görüntülerin sosyal medyaya yansıması sonrası meslek örgütleri ve kamuoyundan gelen yoğun tepkilerin ardından özür dilemişti. Sarıkaya, olayın ardından Habertürk Ankara Temsilciliği görevinden istifa etmişti. Yaklaşık 2 ay sonra tekrar Habertürk’te ‘İkinci şans’ başlığıyla bir yazı yazan Sarıkaya, kuruma döndüğünü duyurarak; Demir hakkında, “Yargıda uzlaşarak helalleştim” demişti.

Kaynak: Karar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio