Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

Merve Sarı Yazar: Merve Sarı 29 Nisan 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler

5 yeni film vizyonda…

Aralarında festivallerde beğeniyle karşılanan “Karanlık Gece” ve Ümit Ünal’ın filmi “Oregon” da var.

Karanlık Gece

Süre: 114dk

Tür: DramGerilimSuç

Yönetmen: Özcan Alper

Senarist: Murat Uyurkulak , Özcan Alper

Oyuncular: Berkay AteşPınar DenizTaner Birsel

Toplu bir cinnetin parçası haline gelen İshak, Anadolu’da bir köyde vicdanıyla, etrafındaki sessizliğin şiddetiyle savaşır..

Oregon

Süre: 95dk

Tür: Dram

Yönetmen: Kerem Ayan

Senarist: Ümit Ünal

Oyuncular: Serkan ÇayoğluAslı İnandıkNejat İşler

Bir gün içinde yaşanan film, ilginç ve sıcak bir hikâyeyi konu alıyor. Bodrum’da yaşayan Gaye ve Hakan, arkadaşları Selen’e bir müzik kaseti vermek için İstanbul’a gelirler. Ama çift kaseti teslim etmeye çalışırken bir çok zorlukla karşılaşacaktır.

Büyük Macera: Hazine Peşinde

Süre: 82dk

Tür: Aile

Yönetmen: Ahmet Toklu

Oyuncular: Muharrem TürksevenEmir Ali DoğrulKayra Orta

Aynı mahalleden dört arkadaş Demir “Gömü” Kaya, Eylül “Maviş” Birgül, Can “Can can” Kantar ve Ali “Muhtar” Kaygısız’ın maceralarına tanıklık ediyoruz. Mahallede onlara bela olan Osman “Junior” Akbaba ve yancısı Ali “Ünsüz” Bakan ile mahallenin tek parkı için kıyasıya mücadeleye girerler. Bekir Akbaba mahallenin en zengini kayınpederinin vasiyetini saklar. Bu sayede mahalledeki birçok dükkan ve araziyi haksız şekilde ele geçirir. Gözünü babaannesi Nazmiye ile yaşayan Demir’in evlerine diken Bekir, on gün içinde evlerinden çıkmaları gerektiğini söyler. Bu sırada Gömü, hazine haritası bulur. Gömü, Maviş, Cancan ve Muhtar, hazinenin de yardımıyla yaşadıkları evi kurtarmak için kıyasıya bir maceraya başlayacaklardır.

Elif ve Arkadaşları Kapadokya

Süre: 75dk

Tür: Animasyon

Elif ve okul arkadaşları başarılı bir dönem geçirdiği için öğretmenleri ipek Kapadokya’ya bir gezi düzenler. Kapadokya’nın eşsiz güzellikleri ile dolu bir günün sonunda rehberleri Leyla ateş başında Peribacaları’nın efsanesini anlatır. Bu sayede çocuklar, bu efsaneye göre gökyüzünde yaşayan Perişler’den haberdar olurlar. Efsaneden çok etkilenen çocuklar gökyüzüne çıkmayı ve Perişler’le tanışmayı hayal ederler.

Kuralsızlar (Beomjoidosi 2)

 Süre: 106dk

Tür: AksiyonGerilimMaceraSuç

Yönetmen: Sang-yong Lee

Senarist: Sang-yong Lee , Ma Dong-seok , Min-seong Kim , Young-jong Lee

Oyuncular: Ma Dong-seokSon Seok-KooChoi Gwi-Hwa

Garibong bölgesindeki toplama operasyonu üzerinden 4 yıl geçmiştir. Geumcheon Polisinin Büyük Suçlar Birimi, Vietnam’a kaçmış, bir kaçağı ülkesine geri göndermekle görevlendirilmiştir.. Polis Ma Seok-do, suçlunun teslim olup sonrasında Kang Hae-sang adlı korkunç bir caninin işlediği suçları ortaya çıkarma isteğinde bir tuhaflık sezer. Ma ve birimi, bu 2 ülkede araştırmalar yürütmeye başlarlar ve Kang’ın bıraktığı kanlı izleri takip ederler.

Merve Sarı

Merve Sarı

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio