“Bir Başkadır” dizisine bir ödül daha

Merjam Yazar: Merjam 5 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Berkun Oya'nın yazıp yönettiği “Bir Başkadır” dizisi ödüle doymuyor. America Abroad Media'nın (AAM) kuruluşunun 10. yılını kutlamak üzere Washington'da düzenlediği gecede ödüllendirildi. İşte detaylar…

“Bir Başkadır” dizisine bir ödül daha

Berkun Oya’nın yazıp yönettiği, Netflix’te izleyicilerle buluşan “Bir Başkadır”, America Abroad Media’nın (AAM) kuruluşunun 10. yılını kutlamak üzere Washington’da düzenlediği gecede ödüllendirildi. Washington’daki John F. Kennedy Merkezi’nde düzenlenen ödül törenine, Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Hasan Murat Mercan, “Bir Başkadır” dizisi ekibi ile çok sayıda davetli katıldı.

Öykü Karayel, Funda Eryiğit, Fatih Artman, Alican Yücesoy, Bige Önal, Tülin Özer ve Bige Önal’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi çeken “Bir Başkadır” ile ödüle layık görülen Berkun Oya, dizinin Netflix’te yayınlanarak dünyanın dört bir yanından her türlü izleyiciye ulaştığını söylerken, hikayenin bambaşka kültürlerden farklı insanlarda uyandırdığı hisleri izlemekten duyduğu heyecanı da dile getirdi. Geceye katılamayan Öykü Karayel ise teşekkürlerini gönderdiği bir video aracılığıyla iletti.

Kaynak: ALEM

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio