Bella Hadid bu kez peri kostümüyle dikkatleri çekti

Merjam Yazar: Merjam 29 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Swarovski Holiday kampanyası için Bella Hadid'in vücudu tepeden tırnağa kristallerle kaplandı. Bella Hadid'in bu kez peri kostümüyle dikkatleri çekti. İşte sosyal medyada çok konuşulan o elbise…

Bella Hadid bu kez peri kostümüyle dikkatleri çekti

Bella Hadid, saçlarından ve vücudundan akan Swarovski kristallerinin büyüleyici etkisiyle gerçek bir periye dönüşüyor. Ünlü model, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kampanyanın sahne arkası görüntelerini takipçileriyle paylaştı. Vücudunun ve saçlarının her santimini ikonik elmas kristalleriyle kaplamak için çalışan büyük ekibi ve çabayı bizlerle buluşturan Hadid, unutulmaz bir görünüme kavuştu.

Bella Hadid için markanın her iki anlamda da ilham perisi diyebiliriz. Transparan üzeri taş işlemeli tulumu, kristal dolu havuz ve tartışmasız herkesin kabul ettiği “Bella Hadid Etkisi” kampanyanın büyülü dünyasını ölümsüzleştiriyor. Saçtan makyaja hatta manikür detaylarında bile yer alan kristaller tatil sezonu ruhunu tam anlamıyla yansıtıyor. Kristal kaplı şeffaf kanatlarıyla görünümünü taçlandıran ünlü model, ikonik peri “Tinker Bell”i anımsatarak kampanyaya duyulan heyecanı arttırıyor.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio