Balenciaga’nın ‘Garde-Robe’ İlkbahar 2023 kampanyasında tanıdık yüzler

Merjam Yazar: Merjam 22 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Balenciaga'nın 'Garde-Robe' İlkbahar 2023 kampanyasını sundu. Kampanyada Nicole Kidman, Bella Hadid ile birlikte yer aldı.

Balenciaga’nın ‘Garde-Robe’ İlkbahar 2023 kampanyasında tanıdık yüzler

Nicole Kidman’ın son rolü onu ofise taşıyor. “Big Little Lies” yıldızı, Balenciaga’nın 2023 ilkbahar kampanyasında Fransız aktris Isabelle Huppert, Güney Koreli aktris ve model Han So-hee ve modeller Bella Hadid ve Khadim Sock ile birlikte yer alıyor. İş kıyafetleri giymiş, can sıkıntısından strese dönüşen ruh hallerinde yöneticileri tasvir ediyorlar.

Kidman, masasının üzerine kuşaklı siyah bir timsah derisi ceket, siyah tayt ve siyah yüksek topuklu ayakkabılarla yaslanmış olarak gösteriliyor. Başka bir çekimde siyah puantiyeli pileli beyaz bir elbise giyiyor.

Foto muhabiri Joshua Bright’ın portreleri ve Rosie Marks tarafından belgelenen videolar aracılığıyla yakalanan kampanya, ipek, gabardin ve kot vurgularıyla noktalanan lüks yünlü takımlara ve ayrı parçalara daha yakından bir bakış sunarak yeni koleksiyonu bir bütün olarak sergiliyor.

Resort koleksiyonu ilk olarak Mayıs ayında New York Borsası’nın zemininde maskeli modeller üzerinde, “Wall Street”, “Working Girl” ve “Alien”ın aynı anda kanalize edildiği distopik bir podyum gösterisinde gösterildi. Bu arada Kidman, markanın Paris’teki 2022 sonbahar haute couture defilesinde gümüş varaklı bir elbiseyle yürüdü.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio