Arter’de çevrimiçi rehberli turlar kasım ayında da devam ediyor!

Merjam Yazar: Merjam 27 Ekim 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Arter’de, salgın nedeniyle evlerde kalınan dönemde başlatılan çevrimiçi rehberli turlar Kasım ayında da devam ediyor.

Arter’de çevrimiçi rehberli turlar kasım ayında da devam ediyor!

 

Ekranlar aracılığıyla buluşulan bu turlarda Arter sergi rehberleri ekibi, her hafta farklı bir tema etrafında bir eser seçkisini katılımcıların yorumuna açıyor. Kasım ayı boyunca her Pazartesi 19:00-20:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek çevrimiçi rehberli turlara katılmak için turlar@arter.org.tr adresine yazarak kayıt yaptırmak gerekiyor.

 

 

Sonbaharı Dinleyen Gözler İçin, Yağmur Ormanı V (varyasyon 3), Gökcisimleri Üzerine, KP Brehmer: Büyük Resim ve Alev Ebüzziya Siesbye: Tekerrür başlıklı beş yeni sergiyle karşılayan Arter’de Cevdet Erek: Bergama Stereotip ve Altan Gürman sergileri de devam ediyor. Gerekli sağlık önlemleriyle yeniden ziyarete açılan Arter, çevrimiçi ortamda düzenlediği etkinliklerini de sürdürüyor.

 

Arter’in çevrimiçi rehberli turları, ekranlar aracılığıyla buluşan katılımcıların yapıtları kendi hayat deneyimleriyle ilişkilendirerek yorumlamalarını teşvik eden bir yaklaşım benimsiyor. Arter sergi rehberleri, her hafta farklı bir tema etrafında bir eser seçkisini ekranları aracılığıyla katılımcılarla paylaşıyor ve yoruma açıyor.

 

 

Ücretsiz olarak düzenlenen çevrimiçi rehberli turlar 2, 9, 16, 23 ve 30 Kasım 2020 Pazartesi günleri 19:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Diyalog ve tartışmaya daha fazla zaman tanımak amacıyla sınırlı sayıda katılımcıyla düzenlenen turlara katılmak için etkinlik tarihinden önce turlar@arter.org.tr adresine yazarak rezervasyon yaptırmak gerekiyor.

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı