Ankara Devlet Opera ve Balesi sezonu Panorapark Açıkhava Sahnesi’nde açacak

Merjam Yazar: Merjam 25 Ağustos 2020

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Ankara Devlet Opera ve Balesi, sanatseverlere yıldızların altında opera keyfi yaşatmak için, 1 Eylül'de Panorapark Açıkhava Sahnesi'nde sezon açılışı yapacak.

Ankara Devlet Opera ve Balesi sezonu Panorapark Açıkhava Sahnesi’nde açacak

 

Ankara Devlet Opera ve Balesi, sezona 1 Eylül'de Panorapark Açıkhava Sahnesi'nde başlayacak.

 

Tüm dünyayı etkileyen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle salonlardan uzak kalan sanatseverler, "Yıldızların Altında Opera" etkinlikler dizisi ile keyifli saatler yaşayacak.

 

Açık havada eylül ayı boyunca yapılacak etkinlikler, Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin konser alanı Panorapark Açıkhava Sahnesi'nde, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirilecek.

 

Sosyal mesafe kuralları gereğince alan kapasitesinin dörtte biri kullanılacak.

 

 

Açılış "Bir Tenor Aranıyor" müzikali ile başlayacak

 

 

Sezon açılışı, 1 Eylül'de Ken Ludwig'in "Bir Tenor Aranıyor" isimli müzikal komedisi ile yapılacak, etkinlik dizisi 5 Eylül'de Napoli Gecesi Konseri ile devam edecek.

 

11 Eylül'de "Gala Konseri", 15 Eylül'de "Rus Gecesi Konseri", 18 Eylül'de "Koro Konseri" ile sürecek etkinlikler, 22 Eylül'de "Azerbaycan Gecesi Konseri" ile son bulacak.

 

7 yaş sınırının bulunduğu etkinlikler, saat 21.00'de başlayacak. Biletler "biletinial.com" üzerinden temin edilebilecek.

 

Etiketler:
Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio
3D tasarım ajansı