90’lı yılların süper modeli, İtalyan moda markası için poz verdi

Merjam Yazar: Merjam 23 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Bir yağ aldırma uygulaması sırasında vücudunda kalıcı deformasyonlar kalan Linda Evangelista, Fendi için kamera karşısına geçti. İşte dikkat çeken kareler….

90’lı yılların süper modeli, İtalyan moda markası için poz verdi

1990’lı yılların en popüler süper modellerinden biri olan Linda Evangelista yaptırdığı bir yağ uygulamasının ardından yaşadığı zor günleri geride bıraktı. Ünlü model, ünlü İtalyan moda markası Fendi için kamera karşısına geçti.

Moda dünyasının en tanınan isimlerinden Steven Meisel’e poz veren Evangelista, Fendi markasının klasik Baguette çanta modelinin yeni sezon kampanyasında yer aldı. Geçtiğimiz temmuz ayında kampanyanın ilk görsellerini yayınlanan Fendi, modelin Baguette çantayla poz verdiği yeni kareleri yayınladı. Çantanın 25. yılına özel, mücevher markası Tiffany & Co. ile çalışan Fendi, birbirinden renkli görseller paylaştı. Fendi Baguette çanta, 1997 yılında markanın kurucularından Silvia Venturini Fendi tarafından tasarlandı.

15 Yıl aradan sonra…

Geçirdiği estetik operasyonlar sonrası zor günler yaşayan model, 15 yıl sonra podyumda yürümüştü. Fendi’nin ikonik çanta modeli ‘baguette’ için düzenlenen defileye katılan model, podyuma çıkarak herkesi şaşırttı.

Evangelista, moda tasarımcıları Silvia Fendi, Kim Jones ve Marc Jacobs eşliğinde podyuma çıktı.

Yeniden kapak yıldızı oldu

Uzun bir süredir gözlerden uzak olan 90’lı yılların popüler süper modelİ İngiliz Vogue’un kapak yıldızı olmuştu. Fotoğrafçı Steven Meisel’e poz veren model, geçirdiği estetik operasyonlar sonrası yeni görünümüyle dikkat çekti. Model dergiye verdiği röportajda, yaptırdığı bir operasyon nedeniyle kalıcı deformasyona uğrayan yüzüyle ilgili konuştu.

“Gerçek hayatta çenem ve boynum böyle görünmüyor”

Makyaj artisti Pat McGrath’in yüzünü bantlarla gerdirdiğini belirten 56 yaşındaki model, “Gerçek hayatta çenem ve boynum böyle görünmüyor. Yüzümde bantlarla sokakta böyle dolaşamam. Kendimi olduğum halimle sevmeye çalışıyorum” dedi.

Kanadalı eski model, fotoğraf çekimlerinin kafasında fantezi dünyaları yarattığını ve tüm özgüvenini bu fotoğraflar sayesinde yeniden kazandığını dile getirdi.

Yağ aldırma operasyonu yaptırdı

Kanadalı eski model, “Benim Gerçeğim, Benim Hikayem” başlığıyla yayınladığı sosyal medya gönderisinde, yağ aldırma operasyonuna dair detaylı açıklamalarda bulunmuştu.

“Bugün, beş yıldan uzun bir süredir kendimi tuttuktan sonra bir yanlışı düzeltmek için büyük bir adım attım” diyen Evangelista, akranlarının kariyerleri başarılı bir şekilde ilerlerken kendisinin neden bir şey yapmadığını merak eden takipçilerine, bir yağ aldırma uygulaması yaptırdığını, sonucun ise beklentisinin tersine vücut şeklini bozduğunu anlattı.

Kaynak: NTV

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio