Umut Çarşısı Kermesi yarın sona eriyor

Merjam Yazar: Merjam 13 Ekim 2021

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Modacı Ümmü Gülsüm Elkhatroushi'nin düzenlediği kermes yarın sona eriyor. 120 firmanın ürünlerini sergilediği ve geliri devlet koruması altındaki çocuklara bağışlanacak olan kermesi henüz gezmediyseniz tam zamanı. İşte detaylar…

Umut Çarşısı Kermesi yarın sona eriyor

Kermeslerde adından sıkça bahsettiren ünlü modacı Ümmü Gülsüm Elkhatroushi’nin öncülüğündeki Umut Çarşısı Kermesi 4 gün boyunca İstanbulluları ağırladı. Yarın son günü yapılacak olan kermese yoğun ilgi oldu.

Bakıma muhtaç çocuklara bağışlanacak

Sabah saat 09.30 ile akşam 22.00 arasında gerçekleşen kermesin, gelirinin bir kısmının Devlet koruması altındaki bakıma muhtaç çocuklara bağışlanacağı belirtildi. Girişin ücretsiz olduğu programda, misafirlerden yalnızca Umut Evi İstanbul yararına 10 TL’lik bağış yapılması isteniyor.

“Memnuniyetleri benim için çok önemli”

Kısa bir süre önce Beylerbeyi’nde ‘Siyah Lale’ adında medrese kuran Ümmügülsüm Elkhatroushi, kermesle ilgili duygularını dile getirdi. Elkhatroushi, “Şu an ilk saatler. İnanılmaz bir stres yaşıyorsunuz. Her kermes ayrı risk. Sadece sizi sevenlere güvenerek çıktığınız bir yolda burada 120 firmanın satış yapması, memnun kalması, onların tekrardan kermeslere katılım yapması bizim için en önemli konu. Memnuniyetleri benim için çok önemli. Bu da birlikle beraber oluyor. Biz bir duyuruda çağrıda bulunuyoruz, katılanlar da buna vesile olmuş oluyorlar.” şeklinde konuştu.

“Sosyal sorumluluk ve bilinç içerisinde bir araya gelmek oldukça kıymetli”

Meys Markası genel koordinatörü Gözde Kırcalı katıldıkları kermeste duygularını şu sözlerle aktardı: “Sosyal sorumluluk ve bilinç içerisinde bir araya gelmek oldukça kıymetli. İlk günden itibaren yoğun bir ilgi var. Bizde Meys markası olarak ürünlerimizi sunmaktan ve kermese katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz.”  

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio