Triko elbiseler yerini triko takımlara bırakıyor

Merjam Yazar: Merjam 10 Ekim 2021

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Sonbahar kış sezonunda çabasız ve şık olmak istiyorsanız en ideal seçim triko parçalardan geçecektir. Triko elbiseler uzun süredir bizlerle ve modası geçecek gibi de durmuyor. Şimdi sizlerle 2021-2022 sonbahar kış sezonu için triko modasında ön plana çıkanları mercek altına alalım.

Triko elbiseler yerini triko takımlara bırakıyor

Triko elbiseler, diz altına kadar uzanan, farklı renk ve desen detaylarıyla tasarlanan triko elbiseler bu sezon birçok markanın koleksiyonunda yer alıyor. Kalın tabanlı bot ve trençkot ikilisiyle de harika bir uyum yakalıyorlar. Kış aylarında da kullanmaya devam edebileceğiniz triko elbiseler bu sezon alışveriş listenizde olsun. Şimdi triko elbiseler ve triko takımlarda karşımıza çıkacak modellere göz atalım.

Eşofmanların ve rahat giyimin öne çıktığı son yıllarda bu senenin en trend parçalarından biri de hem rahatlığı hem zahmetsiz şıklığı bir arada sunmasıyla triko takımlar oluyor. Tek parçayla kusursuz bir görünüme kavuşacağınız triko takımlar ile adeta nokta atışı yapacaksınız.

Triko elbiselerin en canalıcı kısmı ise farklı parçalara çabucak adapte olabiliyor oluşu. Hatta birkaç farklı aksesuarla tek seferde şıklığın kapısını aralayan kombinler oluşturmak mümkün. İster postal ya da topuklu çizmelerle, ister blazer ve oversize kabanlarla kombinleyin her biriyle güçlü bir beraberlik yaayacağından emin olabilirsiniz.

Ani hava değişimlerinde vücut ısımızı desteklemesi, tek parçada stil sahibi bir görüntü oluşturması ve farklı birçok parçaya anında adapte olup farklı stillere bürünebilmesi ile kesinlikle klasik olmayı sonuna kadar hakettiğini düşünüyoruz. Bu sezon ve her sezon mutlaka triko elbiselere gardrobunuzda geniş bir yer açın.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio