Tokyo Olimpiyatlarında sosyal sorumluluk adına tribünlerde örgü örüyor

Merjam Yazar: Merjam 2 Ağustos 2021

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları'ndaki renkli görüntüler izleyenlerin beğenisini topluyor. Erkekler senkronize 10 metrede altın madalya alan sporcu Tom Daley'in etkinlikteki diğer yarışları izlerken tribünde örgü ördüğü görüntüleri sosyal medyada viral oldu. Sporcu, örgülerini sosyal sorumluluk adına gerçekleştiriyor.

Tokyo Olimpiyatlarında sosyal sorumluluk adına tribünlerde örgü örüyor

 Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları esnasında renkli görüntüler yaşanıyor. İngiliz sporcu Tom Daley,  köpek kıyafeti ördüğü esnada kameralara yakalandı. Daley, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, binlerce yorum ve beğeni alan fotoğrafın çekildiği anlarda bir köpek kıyafeti ördüğünü yazdı.

27 yaşındaki sporcu, “Bu süreç boyunca aklımı başımda tutan şeylerden biri de örgü ve tığ tutkum. Bu sayede madalya kazandık” dedi.  Daley ayrıca madalyasını koymak için Britanya bayrağı desenli bir kese ördüğünü de söyledi. Daley, bugünkü çekişmeleri izlerken de örgü örerken görüntülendi.

Beyin Tümörü ile mücadele eden hastalar için yardım topluyor

Yaptığı örgüleri paylaştığı “Made With Love By Tom Daley” adlı bir sosyal medya hesabı bulunan genç sporcu, ördüğü kazak, oyuncak ve birçok şeyi internetten satarak Beyin Tümörü ile mücadele eden hastalar için yardım topluyor.

Kaynak:Sputık

Merjam

Merjam

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio