Stil sahibi erkekleri renkli bir yaz bekliyor   

Merjam Yazar: Merjam 13 Mayıs 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Network Yaz 2022 Koleksiyonu, dökümlü kumaşları ve iç ferahlatan detayları ile stil sahibi erkekleri, sezon hikayesi olan Hotel NetWork ile yaz şıklığına eşlik ediyor. Yazın sıcak ve enerji dolu ruhunu canlı renklerle tasarımlarına yansıtan NetWork Yaz 2022 koleksiyonu, konfor odaklı şıklığını şehir hayatına ve plajlara taşıyor.

Stil sahibi erkekleri renkli bir yaz bekliyor   

Yazın iyimser ve pozitif ruhunun canlı renklerde anlam bulduğu geniş koleksiyonda batik desenlerde degrade tişörtler, renkli keten gömlekler ve doğal dokularıyla gündüzden geceye şıklığı taşıyan şortlar başrolü üstleniyor. NetWork Yaz 2022 Erkek Koleksiyonu, stil sahibi cool parçalar ile tatillerin anahtar parçalarını buluşturuyor. Düz renkler ve tropik desenler hakimiyetindeki mayolar ise yazın hafifliğiyle bütünleşen havlu kumaş polo yaka tişörtler ve keten gömleklerle bir araya gelerek plaj şıklığının vazgeçilmezlerini oluşturuyor.

NetWork  erkeklerinin yaz şıklığını renkli loafer’lar, doğadan ilham alan espadriller, kalın bantlı deri ve süet sandaletler, günün her anında kullanıma uygun sneaker’lar, işlevsel detayların hakimiyetindeki el ve sırt çantaları tamamlıyor. Yaz gardırobunuzun vazgeçilmezi olacak parçaları ve daha fazlasını keşfetmek için Network.com.tr‘ye ve NetWork mağazalarına davetlisiniz.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio