Siyah beyaz çizgilerin popülerliği artıyor

Merjam Yazar: Merjam 16 Nisan 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Siyah beyaz çizgilerin popülerliği hızla yükselişte…2022 İlkbahar/Yaz podyumlarında öne çıkan siyah beyaz çizgili görünümler yeni trendin habercisi. İşte en iyi görünümler…

Siyah beyaz çizgilerin popülerliği artıyor

İlkbahar/Yaz defileleri her ne kadar çarpıcı renk paletleriyle öne çıksa da 2022 defilelerinde sürpriz siyah beyaz çizgili görünümlerden geldi. Özellikle kalın olarak uygulanan çoğunlukla dikine çizgiler izleyiciye adeta optik bir illüzyon yaşatıyor. Siyah ve beyazın zıtlığı görünüme katılan rengi ya da deseni öne çıkararak kuvvetini arttırıyor. Elbiselerden gömleklere, takım elbiselerden ayakkabılara kadar yansımalarını birçok tasarım üzerinde gösteren siyah beyaz çizgiler yenilikçi görünümlerin temel taşları arasında yer alıyor.

Radarımıza takılan görünümlerin başında Tory Burch defilesinde karşılaştığımız görünüm geliyor. Hem korse hem de çizgi trendini bir arada yaşatan görünüm siyah beyaz zıtlığı arasında yeşilin enerjisini yayıyor. Shiaparelli’de yer alan çizgili takım elbise Tim Burton’ın Beetlejuice filmine göz kırparak tepeden tırnağa güçlü bir siluet yaratıyor. Marni defilesinde yerlere kadar uzanan maksi elbise tam anlamıyla yazın favori eşlikçilerinden biri. Siyah beyaz çizgili görünümlerde ister görünümünüze Saint Laurent görünümünde de olduğu gibi bir renk dahil edebilirsiniz ya da kendinizi tamamen siyah ve beyaz çizgilerin güçlü tavrına bırakabilirsiniz.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio