Sena Sever sevenleri ile Mizalle’de bir araya geldi

Merjam Yazar: Merjam 28 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Sosyal medyada bir milyonu aşkın takipçisiyle paylaşımları merakla beklenen influencer Sena Sever Mizalle markasının Sur Yapı Metrogarden AVM mağazasında sevenleriyle buluştu.

Sena Sever sevenleri ile Mizalle’de bir araya geldi

Sabahın erken saatlerinde AVM’nin açılmasından önce iş günü olmasına rağmen toplanan kalabalık Sena Sever’in mağazaya gelişi ile büyük bir izdiham meydana getirdi. İşte detaylar…

Moda üzerine konuşuldu

Mağazaya gelenlerle tek tek ilgilenen Sena Sever kendisini ziyarete gelenlere moda ve kombin konularında uzun uzun paylaşımlarda bulundu.  Etkinliğe katılan bayanlar Sena Sever ile çok sayıda fotoğraf çektirirlerken bu buluşmadan duydukları büyük mutluluğu dile getirdiler.

Sur Yapı Metrogarden AVM mağazasında bulunan Kanlıca Tekstil A.Ş.’nin iştiraki Mizalle’nin sahibi M. Enes Saraç etkinlikten çok büyük mutluluk duyduklarını Sena Sever’in çizgisinin moda severlerde çok olumlu bir karşılığının olduğunu bugünkü etkinlikte bunun çok net şekilde görüldüğünü söyledi.

Saraç, markanın ve mağazanın bilinirliliğini artırmak maksadıyla bu tur etkinlik ve çalışmaları arttırarak sürdürmeyi planladıklarını söyledi.

Sena Sever ise sevenleri ile buluşmaktan onlarla sıcak samimi bir birliktelikten çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio