Ralph Lauren İlkbahar/Yaz 2023 defilesini nerede yapacak?

Merjam Yazar: Merjam 26 Ağustos 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Tasarımcı, ilk West Coast moda şovunu 20. yüzyılın başlarından kalma bir demiryolu baronunun eski malikanesinde düzenliyor. İşte detaylar…

Ralph Lauren İlkbahar/Yaz 2023 defilesini nerede yapacak?

Ralph Lauren, ilk West Coast defilesi için İlkbahar/Yaz 2023 etkinliğini Los Angeles’ın hemen dışındaki zengin bir banliyöde geniş Huntington Müzesi ve Bahçeleri’nde düzenleyeceğini açıkladı.

Defile 13 Ekim’de yapılacak

Ralph Lauren Corp’tan yapılan açıklamaya göre, 13 Ekim akşam defilesi hem erkek hem de kadın koleksiyonlarını öne çıkaracak. Moda deneyiminin benzersiz Ralph Lauren olacağını söylemek dışında başka ayrıntı açıklanmadı.

Huntington Kütüphanesi, Sanat Müzesi ve Botanik Bahçeleri, resmi olarak adlandırıldığı gibi, San Marino’nun tony banliyösünde 120 dönümlük bir alanı kapsar ve eski demiryolu baronu Henry Huntington ve eşi Arabella’nın mülkünü içerir. Komplekse yayılan geniş botanik koleksiyonu, bir Japon bahçesi, bir Çin bahçesi, büyük bir gül bahçesi ve William Shakespeare’in zamanında İngiltere’de yetiştirilen bitkilerin bulunduğu Shakespeare bahçesini içerir.

20. yüzyılın başında inşa edilen eski Huntington malikanesi, şimdi Thomas Gainsborough’nun “The Blue Boy” ve Thomas Lawrence’ın “Pinkie” gibi sanat eserleriyle dolu.

Lauren’in Mart ayındaki son defilesi de bir müzede yapıldı. New York’taki Museum of Modern Art’ta bir galeri, tasarımcının Fifth Avenue dairesinin bir kopyasına dönüştürüldü ve konuklar, 2022 sonbahar koleksiyonunu görmeye davet edildi. Bu Lauren’ın üç yıldır ilk gösterisiydi.

Ralph Lauren, bu ay daha resmi bir ikinci düğün töreninde aktör Ben Affleck ile evlenen Jennifer Lopez için üç farklı gelinlik tasarladı.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio