Oyuncu Lily Collins yeni imajı!

Merjam Yazar: Merjam 8 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Emily in Paris dizisiyle yıldızı parlayan Amerikalı oyuncu Lily Collins, bir süredir yüzü olduğu Fransız bir mücevher markası için tekrar kamera karşısına geçti. Collins, yeni stiliyle dikkat çekti. İşte ünlü oyuncunun yeni imajı…

Oyuncu Lily Collins yeni imajı!

‘Love, Rosie’, ‘Emily in Paris’ ve ‘Tolkien’ gibi yapımlarla ekranlarda boy gösteren oyuncu Lily Collins, Fransız mücevher markası Cartier’in ‘Clash de Cartier’ koleksiyonu için objektif karşısına geçti. Ünlü oyuncu yüzü olduğu marka için takıların yanı sıra kendine yeni makyaj ve kıyafet stili yakaladı.

Uzun zamandır marka elçisi

Uzun süredir Cartier’in marka elçiliğini yapan Genesis grubunun solisti Phill Collins’in kızı Lily Collins, markanın özünde yatan ‘birliktelik’ ve ‘ikililik’ ilkelerine odaklanarak koleksiyondaki parçaları birbirine zıt iki karakterle tanıttı.

Oyuncu, ilk yansıttığı karakterde mini kaküllü saçları, parmakları açıkta bırakan deri eldivenleri ve koyu göz makyajıyla daha gotik bir tarzla parçaları tanıtırken diğer görünümünde, kırmızı ruju ve sıkı topuzuyla elegan bir stil yakaladı. Bunların yanı sıra bilezik, kolye, küpe ve yüzüklerin yer aldığı koleksiyonda Cartier’in imza stilleri ön planda tutuldu.

Kaynak: Yasemin

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio