Geri sayım yakaların modası başlıyor…

Merjam Yazar: Merjam 22 Temmuz 2021

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Yaka modası yıllardır farklılık gösterse bile hayatımızın içinde olmuştur. Prenses Diana’nın geniş kesim yaka kullanması ve o döneme damgasını vurması önemli bir trendin habercisiydi. Son yıllarda sivri yakalar takılarla çok şık kullanıldı. Ama son dönemde geniş kesim yakaların popüler olması bekleniyor. 2021-22 sonbahar kış defilelerinden dikkatimizi çeken yaka modellerini sizler için derledik.

Geri sayım yakaların modası başlıyor…

Moda da yakalar ve aksesuarlar hep gözde olmayı başarmıştır. Bazen çok sivri modeller trend olurken bazen de oversize modeller tercih edilmiştir. Özellikle kadınlar için yaka seçimi aksesuar tercihini etkilediği için çok önemlidir. Şimdi sizlerle birlikte gelecek sezonda hangi yakaları sıklıkla göreceğiz birlikte mercek altına alalım.

Alessandra Rich 2021-22 Sonbahar/Kış

Abartılı ve eskiye dönüş için saatlerinizi ayarlayın. Yakaların bir sanat eseri olduğu dönemlerden günümüze modern bir yolculuk başlayabilir.

Simone Rocha 2021-22 Sonbahar/Kış

Sivri yakalar bir döneme damgasını vursa da günümüzde de yapılan kombinlerle kolaylıkla tercih edilebilir. Eskiye oranla yakaların daha xxl olması ise gözlerden kaçmıyor.

Emporio Armani 2021-22 Sonbahar/Kış

Dar yakalar ve aksesuarları başarıyla kullanılabilir. Kolye ve pırlantalarınızla da bu yakaları kullanabilirsiniz. Armani, gelecek sezon için fular ve kurdeleyi tercih etmiş.

XXL yakalarda oldukça dikkat çekecek. Bu tür bir yaka tercih ettiğinizde kombininiz oldukça sade ve şık olmasına özen göstermelisiniz.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio