Dolapların en sevilen 7 “çirkin” ayakkabısı

Merjam Yazar: Merjam 27 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Dolapların en sevilen ve çirkin sayıldığı kadar beğenilen 7 ayakkabısını sıralayacağız. İşte detaylar…

Dolapların en sevilen 7 “çirkin” ayakkabısı

Son yıllarda “çirkin” ayakkabıların trendlere girmesinin elbette ki bir sebebi var: Tipik ayakkabılardan çok daha rahatken, aynı zamanda bir ayakkabıdan istediğimiz trendy estetiği bize vermesi! Birkenstock terliklerin yaz okulu ayakkabısı iken artık bir gardırobun olmazsa olmazı haline gelmesiyle beraber başlayan bu trend, ayakkabı sektöründe çirkinlik ve tatlılık arasındaki doğru orantıyı ortaya çıkardı. Karşınızda şaşırtıcı bir şekilde tatlı olan 7 çirkin ayakkabı:

Platform Sandaletler

Valentino, beymen.com.tr

“Rahatlığımdan ödün vermeyeyim ama biraz da boyum uzasın” diyenler için platform sandaletler ideal. Valentino’nun bu beyaz zımbalı sandaletleri olabilecek en şık ve konforlu modellerden.

Parmak Arası Topuklular

Zara, zara.com

Parmak arası terliğinizin topuğunu uzatın ve kendinizi Kendall Jenner gibi hissedin!

Gösterişli Clog’lar

Autumn Adeigbo

Justin Bieber’ın kırmızı halıda giydiği Crocs’tan ilham alan cloglar, gece ayakkabıları kategorisine girmeyi başardı. Autumn Adeigbo’nun bu tasarımı kristal tokaları ve kırmızı çiçek desenleriyle cloglara cüretkar bir hava katmış.

Jöle Sandaletler

Moschino, farfetch.com

Çocukluğunuzun tipik jöle sandaletlerini unutun! Moschino’nun bu altın detaylı sandaletleri eski trende yeni bir boyut kazandırmış.

Klasik Parmak Arası

Gia Borghini, mytheresa.com

Bu sezon parmak arası artık sadece plaja giyilen bir ayakkabı değil, Gia Borghini’nin bu kahverengi deri parmak araları gibi günlük kombinlerinizin bir parçası.

Loafer’lar

Valentino, beymen.com

Zorlu lise günlerinizi hatırlatsa da, sade ve şık elbiselerin tamamlayıcısı loaferlar her kadının dolabında olması gereken parçalardan biri. Valentino’nun bu loaferları altın zımba detaylarıyla sade bir gösteriş yakalamış.

Günlük Clog’lar

Aerosoles, modesens.com

Eğer daha günlük ve sade cloglar arıyorsanız, Aerosoles’in deri kahverengi ayakkabıları ideal topuk boyu ile sokağa çıkmaya hazır!

Kaynak: Instyle

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio