Brooks Brothers, yeni nesil babalar için keşfe hazır

Merjam Yazar: Merjam 14 Haziran 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu oluşturan Brooks Brothers; Babalar Günü için trend hediye alternatifleriyle keşfe hazır. Erkek giyimine şık bir yorum katan marka; pantolon-şort, gömlek-tişört, ayakkabı-şapka, kemer-cüzdan gibi tüm ürün ve aksesuar gruplarıyla zengin bir hediye yelpazesi sunuyor. Sezonun en hit parçaları ve yaz ruhunun en ikonik tasarımları canlı ve sıcak renklerin hakimiyetinde, soft renklerin ise dingin ve huzurlu görünümünde babaların güçlü duruşuna asil bir dokunuş yapıyor.

Brooks Brothers, yeni nesil babalar için keşfe hazır

Amerikan giyim stilinin ve hazır giyim sektörünün öncü isimlerinden Brooks Brothers’ın, Yaz için imzasını attığı tasarımlar canlı renkleri ve keyifli desen motifleriyle iç açıcı görünümde trend ve yalın bir şıklık sunuyor.

Babalar Günü için hediye alternatiflerini mağazalarında ve Edwards Online’da müşterinin beğenisine sunan Brook Brothers; rahatlığın ön planda olduğu tasarımla sezonun iddialı isimlerinden. Yaz’ın yaşayan ve canlı duruşuna uygun renklerin temasında oluşturulan seçkide; ikonik polo yaka ve basic tişörtler, kanvas ve ketenler, casual şortlar, mevsimlik trikolalar kontrastların hakimiyetinde şık bir kombin sunuyor. Desenlerin farklı formlarla bir arada kullanıldığı patchwork modeller, yine beklenen vintage tarz için ideal bir görünüm oluşturuyor. Ayrıca gömlek, kemer, kravat, papyon ve kasket gibi ikonik unsurların da yer aldığı yeni sezon; Babalar Günü için zengin bir hediye alternatifi sunuyor.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio