BASE X Jumbo “Zamansız Yolculuk” Sergisi için son günler!

Merjam Yazar: Merjam 4 Temmuz 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

“Zamansız Yolculuk” sergisi Yapı Kredi bomontiada’da ziyaretçilerle buluştu. Farklı disiplinlerden 33 eserin yer aldığı sergi 6 Temmuz tarihine kadar sanatseverleri ağırlamaya devam edecek. İşte detaylar…

BASE X Jumbo “Zamansız Yolculuk” Sergisi için son günler!

Zamansız tasarımları ile eşlik ettiği en güzel anılara değer katan Jumbo, 75. yılını yetenekli, genç sanatçıların eserlerinin yer aldığı bir sergi ile kutlamayı sürdürüyor. BASE iş birliği ile Jumbo markasını ve ürünlerini sanatsal yorumlarıyla ifade edildiği eserlerin bir araya geldiği “Zamansız Yolculuk” sergisi için son günler.

Vizyoner bakışı ve yenilikçi yaklaşımı ile fark yaratan işlere imza atan Jumbo, 75. Yılında sanata verdiği değeri yeni bir noktaya taşıyor. Türkiye’de sanatın yaygınlaşması için çalışmalar yürüten BASE’in katkılarıyla; genç sanatçıların Jumbo’nun simgesi haline gelen fil sembolünü ve ürünlerin yaratıcı, farklı bakış açıları ile yorumlayarak hazırladıkları eserlerin yer aldığı “Zamansız Yolculuk” Sergisi kapılarını açtı. Dokusu ile dikkat çeken İstanbul’un en özel noktalarından olan Yapı Kredi bomontiada’da BASE iş birliği ile düzenlenen sergide; seramik, yağlı boya, heykel, fotoğraf, baskı, cam ve grafik tasarım gibi geniş bir yelpazede eserlerin bir araya geldiği 33 farklı eser yer alıyor.

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio