“Wolf Cut” Saç kesimi trendine yakından bakış

Merjam Yazar: Merjam 28 Kasım 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Camila Cabello saç kesimiyle gözleri üzerine çekmeyi başardı. Genç yıldız yeni yıla yeni saçlarıyla başlamaya hazır! "Wolf Cut" saç kesimi trendine yakından bakmaya ne dersiniz?

“Wolf Cut” Saç kesimi trendine yakından bakış

Camila Cabello söz konusu olunca tarzıyla ilgili büyük bir soru işareti de beraberinde geliyor. Özellikle Shawn Mendes ile yaşadığı ilişki süresince yaptığı her seçim sertçe eleştirilen genç yıldız saç kesimi söz konusu olunca trendlerin en başında yer alan wolf cut kesimiyle ihtiyacı olan modern ve çarpıcı dokunuşa kavuşuyor. Camila Cabello’nun rock esintili tarzını yakından inceleyelim.

Genç yıldızın önceki saçları koyu ve oldukça uzundu şimdi ise yüz hatlarını mükemmel bir şekilde öne çıkaran saç kesimi katmanlarıyla adeta Cabello’nun yüzünde bir çerçeve etkisi yaratıyor. Dalgalı katmanlar halinde kesilen saçları Camila Cabello’nun favori saç stilisti Dimitris Giannetos imzası taşıyor. Giannetos, genç yıldızın saçalrını üst kısımalrda daha kısa, yanlarda ve arkada daha uzun katmanlarla kesilmiş bir wolf cut kesimi uyguladı. Özgür, sağınık ve seksi kavramlarını bir görünümde harmanlayan saç stilisti kusursuz bir iş çıkarmış gibi görünüyor.

Siz de güzellik trendleri arasında zirvede yer alan wolf cut kesiminden ilham alın ve kendi tarzınıza uyarlayın. Instagram ve TikTok’da yayınlanan videolarda wolf cut kesimi evde yapılabielcek akdar kolay gözükse de riske girmek yerine bu işi profesyonellere bırakmak en doğrusu. Sizz Camila Cabello’nun yeni tarzını nasıl buldunuz?

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio