Rüya Çift Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan Boşanıyor..

Merve Sarı Yazar: Merve Sarı 7 Mayıs 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Rüya çift olarak gösterilen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan'ın evlilikleri bitiyor. 29 Mayıs'ta boşanma davalarının olduğunu söyleyen Arzum Onan yaptığı açıklamada, Mehmet Aslantuğ'un kendisine 'psikolojik şiddet' uyguladığı iddiasını ise yalanladı. Onan, boşanmayı Mehmet Aslantuğ'un istediğini de ifade etti

Rüya Çift Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan Boşanıyor..

Arzum Onan, Boşanmayı Mehmet Aslantuğ’un İstediğini İfade Etti

1996’da nikâh masasına oturan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan hakkındaki boşanma iddiaları doğru çıktı. Onan, yaptığı açıklama ile evliliklerini noktalayacaklarını duyurdu.

weddings

Can adında bir çocukları bulunan çiftin aylardır aralarının bozuk olduğu ve boşanma aşamasında oldukları iddia edilmişti. Arzum Onan’ın eşinden boşanmaya çalıştığı, hatta evleri ayırdıkları ileri sürülmüştü.

instagram

Türkiye İşçi Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ’un eşine psikolojik şiddet uyguladığı da iddia edilmişti.

“İlişkimiz Bir Yorgunluktan Geçiyor”

archive

Basına yansıyan bu iddialar sonrasında eşiyle fotoğrafını paylaşan Arzum Onan, “Daha depremin yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve zor günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir mücadele sürecinde üstelik seçime sadece 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik cevap vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu türden dedikodulara malzeme olmayı asla hak etmez. Zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, saygımızı ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez” ifadelerini kullanmıştı.

Merve Sarı

Merve Sarı

  • Editörün Seçimi
  • En Çok Okunanlar

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio