Moncer’in Yeni Gaia Pocket Mid botları renkleriyle göz alıyor

Merjam Yazar: Merjam 23 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Moncler, hem karlı dağlarda hem de şehrin sokaklarında giyebileceğiniz yeni Gaia Pocket Mid botlarıyla modaseverlerin dikkatini çekmeyi başardı. Özellikle renkleri ve stili bu kış çok tercih edilmesine neden olabilir. İşte detaylar…

Moncer’in Yeni Gaia Pocket Mid botları renkleriyle göz alıyor

 Renkli dünyası ve Moncler’in klasik dış giyimindeki ikonik şişme tasarımıyla su geçirmez, kuş tüyü dolgulu ve kapitone korumalı Gaia, kar botu kategorisindeki en son gelişme. İtalya’da üretilen tasarım, zorlu koşullarda maksimum koruma için bir TPU tabana ve bir PU iç tabana sahiptir.

Siyah ve beyaz versiyonların yanı sıra sezona beklenen dokunuşu yapan pembe, sarı, yeşil, mavi ve kırmızı renklerindeki eğlenceli versiyonlar naylon lake saya ve astarla birlikte uzun kullanım ömrü vaat ediyor.

İkonik Moncler Maya montundan ilham alan küçük, çıtçıtlı bir cep, modaevinin imza amblemiyle taçlanıyor ve minyatür eşyaların saklanması için her bir botun dış tarafına yerleştiriliyor.

Gaia Pocket Mid, rahat ve sıkı bir kullanım için özel bir tasarıma sahipt. Moncler’e göre, silüet yukarı çekilerek veya katlanarak şekillendirilebilir, bu da kaymaz bir taban üzerinde pratik ebir etki yaratırken çok yönlülüğün hakim olmasını sağlıyor.

35 ile 41 beden aralığında sunulan Moncler Gaia Pocket Mid, mağazalarda ve Moncler’in web sitesinde satılmaktadır. Bedenler arasında değişir. Gaia Pocket Mid’in eğlenceli dünyasını keşfedin.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio