Louis Vuitton Cruise 2024 şovu için geri sayım başladı

Merjam Yazar: Merjam 3 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Louis VuittonCruise 2024 şovu için tarihler belli oldu.24 Mayıs tarihinde yapılacak gösteri merak konusu oldu. İşte detaylar…

Louis Vuitton Cruise 2024 şovu için geri sayım başladı

2023’ün destinasyon Cruise şovları için planlamaya başlamak için asla erken değil. Nicolas Ghesquière, Louis Vuitton için şimdiden bir tarih belirledi: 24 Mayıs. Coğrafi konum ve mekan da dahil olmak üzere diğer ayrıntılar hâlâ gizli.

2013’ten beri Vuitton’da kadın koleksiyonları sanat yönetmeni olan Ghesquière, Vuitton’un cruise sergileri için genellikle bir mimari harikayı mekan olarak seçiyor.

Resort 2023 koleksiyonu için, Pasifik Okyanusu’nun nefes kesen manzaralarını çerçeveleyen birbirinin aynı iki Brutalist bina sırası arasında uzanan ince bir yansıtma havuzuna sahip, uçurumun tepesindeki bir araştırma tesisi olan San Diego’daki Salk Enstitüsü’nü tercih etti.

Vuitton Cruise gösterileri yıllar içinde, California, Palm Springs’de John Lautner tarafından yapılan harika Bob Hope Malikanesinde; Oscar Niemeyer imzalı Brezilya’nın uhrevi MAC Niterói’si; Ieoh Ming Pei imzalı Kyoto Miho Müzesi; Josep Lluís Sert tarafından tasarlanan Saint-Paul de Vence’deki Fondation Maeght ve Eero Saarinen tarafından inşa edilen New York’ta JFK Havalimanı’ndaki TWA Uçuş Merkezi’nde gerçekleşti.

Koleksiyonların birkaç sezona yayılan uzun bir satış penceresi ve genellikle özel kampanyalar ve pop-up mağazalar aracılığıyla ekstra dağıtım olması nedeniyle, cruise lüks markalar için önemli bir teslimatı temsil ediyor.

Koronavirüs pandemisi sırasında destinasyon şovları kesintiye uğrarken, birkaç isim vermek gerekirse, geçen yıl Chanel Monaco’ya, Dior Sevilla’ya, Max Mara Lizbon’a ve Gucci Puglia’ya gitti.

Vuitton, ilkbahar ve sonbahar kadın giyim ve erkek giyim koleksiyonlarını genellikle Paris’te sergiler, ancak aynı zamanda Bangkok, Miami, Şangay ve Çin gibi uzak yerlerde de “yan gösteriler” düzenledi.

Kaynak: Harper’s Bazaar

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio