Hailey Bieber’in yüzük trendi mercek altında!

Merjam Yazar: Merjam 23 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Dünyaca ünlü manken Hailey Bieber'in paylaşımındaki yüzük detayı bir moda trendine yol açtı. İşte yeni yüzük trendine yakından bakış.

Hailey Bieber’in yüzük trendi mercek altında!

Modaya yön veren isimlerden biri olan Hailey Bieber, yeni bir akıma imza attı. Tasarım yüzükleriyle yaptığı paylaşım hayranlarını hareketlendirdi. Bieber, istemeden de olsa 2023 yılının yüzük trendlerine yön verdi. Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber ile evli olan Hailey, eşiyle baş harflerini taşıyan özel tasarım yüzüklere servet harcadı.

Servet değerinde

İddialara göre; 3 milyon dolar değerindeki yüzüğün tasarımı hiç bir yerde yok. Her yaptığıyla gündem olan Hailey bu kez yüzük trendi başlattı.

Yeni çiftlerin çoğunun parmağında görmeye başladığımız bu trend takı modasına yön verdi. Farklı tasarımlarla göz dolduran bu yüzük modellerinde ilk etapta iki kişinin baş harflerinin ardı sıra şekli yapılır.

Hailey, yüzüğü özel elmas taşlarla döşetti. Ancak alım bütçesine göre değişen tasarımlarda pırlanta ya da elmas bulunmuyor. Hailey, düğün yüzüğü yerine parmağından bu tasarımı çıkarmadığı söylendi. Her röportajında eşine olan hayranlıktan bahseden Bieber, bu durumla da Justin’a karşı olan sevgisini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Kaynak: AKŞAM

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio