Başrollerden ”Ömer” dizisi yorumu

Merjam Yazar: Merjam 17 Ocak 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Daha ilk bölümden ilgi çeken senaryosu ile dikkatleri üzerine toplayan Ömer dizisinin başrolleri Gökçe Bahadır ve Selahattin Paşalı diziye dair düşüncelerini anlattı...

Başrollerden ”Ömer” dizisi yorumu

Başrol oyuncularından Selahattin Paşalı, “Bizim kültürümüze, aile yapımıza çok yakın bir hikaye” diye konuştu. Etkileyici hikayesiyle dikkat çeken ve ilk bölümüyle izleyicilerden tam not alan Star’ın yeni dizisi Ömer, her pazartesi günü ekranlarda.

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturduğu, senaryosunu ise Gülizar Irmak’ın kaleme aldığı Ömer, konusunun yanı sıra başrol oyuncuları Selahattin Paşalı ve Gökçe Bahadır’ın performansıyla da konuşuluyor.

Dizide Ömer’i Selahattin Paşalı, Ömer’in büyük bir aşkla bağlanacağı Gamze karakterini ise Gökçe Bahadır canlandırıyor.

Barış Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner yer alıyor.

İşte Ömer dizisi oyuncularının diziye dair görüşleri…

GÖKÇE BAHADIR

“Açıkçası bu işin içinde olmak isteme sebeplerimden birisiydi bu hikaye ve çok özel bulduğum bir hikaye bu. Sanki seyirci de öyle bir bağ kurdu hissediyorum bizimle. Makyajım üstüne çok konuştuk ve istedik ki bu kadın olabildiğince doğal görünsün. Ben de en başından beri Gamze için öyle düşünmüştüm. Bu da sanırım oldu. Her şeyi dozunda bırakarak, neredeyse hakikaten makyajsız derecede bir yerde bıraktık. Ben Gamze’ye çok yakıştığını düşünüyorum.”

SELAHATTİN PAŞALI

“Farklı bi iş, farklı bi hikaye… Böyle bir açık da vardı bence. Oldukça da gerçek. Bizim kültürümüze, aile yapımıza çok yakın bir hikaye. Normalde belki diğer işlerde daha fazla aksiyon var her anlamda. Bizse bunun tam tersi, bu naif hikayeyi, bu naif insanları, anlara çok dikkat ederek çok gerçek bir yerden oynamaya çalışıyoruz.”

Kaynak: Ntv Life

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio