Ata Demirer’in yeni filminin ilk afişi yayınlandı

Merjam Yazar: Merjam 29 Aralık 2022

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Disney+’In Merakla Beklenen Yeni Orijinal Filmi ‘Bursa Bülbülü’nün afişi yayınlandı! Ata Demirer’in yazıp başrolünde yer aldığı film 13 ocak’ta sadece Disney+’ta olacak. İşte detaylar…

Ata Demirer’in yeni filminin ilk afişi yayınlandı

The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+’ın yeni orijinal filmi ‘Bursa Bülbülü’ için geri sayım başladı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, senaryosunu Ata Demirer’in yazıp aynı zamanda başrolünde olduğu ve Hakan Algül’ün yönetmen koltuğunda yer aldığı merakla beklenen orijinal film ‘Bursa Bülbülü’nün afişi yayınlandı.

 Başarılı oyuncu kadrosu dikkat çekiyor

 The Walt Disney Company’nin dijital yayın platformu Disney+, çok konuşulan lokal orijinal filmlerine bir yenisini daha ekliyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, Hakan Algül’ün yönetmen koltuğuna oturduğu ve Ata Demirer’in hem senaryosunu yazıp aynı zamanda başrolünde yer aldığı film ‘Bursa Bülbülü’, 13 Ocak’ta sadece Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. Merakla beklenen orijinal yapım, bugün yayınlanan afişi ile 80’li yılların taverna ve gazino dünyasındaki eğlenceli ve samimi anların sinyallerini veriyor.

1980 yazında Bursa sahilinde geçen ‘Bursa Bülbülü’nün oyuncu kadrosunda Ata Demirer, Cem Gelinoğlu, Özge Özacar, Tarık Papuçcuoğlu ve Melek Baykal başta olmak üzere Celil Nalçakan, Toygan Avanoğlu, Berkay Tulumbacı, Seda Türkmen, Aycan Koptur, İnci Şen, Hakan Akın, Seçil Mutlu, Erkan Taşdöğen, Murat Kılıç, Neslihan Arslan, Ramiz Mullamusa, Cem Zeynel Kılıç, Bedir Bedir, Erkan Üçüncü, Uğur Arda Başkan, Muharrem Türkseven, Cem Cücenoğlu, Kerem Alp Kabul, Emre Şen, Mert Asker, Irmak Ecem Aydemir gibi birçok önemli isim yer alıyor. 

Bursa’da bir çay bahçesinde şarkıcılık yapan ve en büyük tutkusu kaset çıkarmak olan Cengiz’in hayatı Taşkın’la karşılaşmasıyla değişir. Taşkın’ın babası, dönemin ünlü bestekarı Şerafettin’in yaptığı bir bestenin kaseti için çok iyi bir çıkış olacağını düşünerek ağabeyinden borç alan Cengiz’in bu süreçte Taşkın ve Taşkın’ın kız kardeşi Arzu ile yaşadığı birbirinden talihsiz olaylar zinciri izleyenlere keyifli ve eğlenceli anlar yaşatacak.

İzleyicileri 80’li yılların taverna ve gazino dünyasına götürecek ‘Bursa Bülbülü’, zengin kadrosu ve renkli hikayesiyle 13 Ocak’ta sadece Disney+’ta…

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio