Altın Küre Ödülleri’nden sonra ünlü isimler Covid-19’a yakalandı

Merjam Yazar: Merjam 18 Ocak 2023

Bu haberi arkadaşlarınla hemen paylaş!

Geçtiğimiz yıl Covid-19 nedeni ile Altın Küre Ödülleri katılımcısız, seyircisiz ve medyasız gerçekleşmişti. Bu yıl ise normale dönen törenden sonra pozitif vakaların arttığı söylemler arasında...

Altın Küre Ödülleri’nden sonra ünlü isimler Covid-19’a yakalandı

Bu yıl 80’incisi düzenlenen Altın Küre Ödülleri geçtiğimiz günlerde sahiplerini buldu. Emmy Ödüllü komedyen Jerrod Carmichael’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede çok sayıda ünlünün Covid-19 testi pozitif çıktı.

Geçtiğimiz yıl kırmızı halı ve ünlülerin katılımı olmadan, seyircisiz ve medyasız bir törenle gerçekleşen Altın Küre Ödülleri, bu sene geçmiş yılları aratmayan bir törenle sahiplerini buldu.

Oscar’ın habercisi olarak görülen gecede çok sayıda ünlünün Covid-19 testinin pozitif çıktığı belirtildi.

BBC’nin haberine göre, aralarında Colin Farrell, Brendan Gleeson, Jamie Lee Curtis ve Michelle Pfeiffer’ın olduğu birçok ünlü isim, ödül töreninden günler sonra Covid-19 testlerinin pozitif olduğunu duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde sahiplerini bulan Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’nde (Critics Choice Awards) davetlilere Covid-19 testi zorunluğu getirilmişti.

Törene katılamayan ünlülerden Michelle Pfeiffer sosyal medya paylaşımında, “Bugün Eleştirmenlerin Seçimi Ödülleri’ni kaçırdığım için çok üzgünüm. Evet, Covid” ifadesini kullandı.

Pfeiffer’ın, usta oyuncu Jeff Bridges’a Yaşam Boyu Başarı ödülünü vermesi planlanıyordu ancak Pfeiffer yerine ödülü John Goodman verdi.

Kaynak: N-Life

Merjam

Merjam

Copyright © Tüm hakları saklıdır. Merjam.com – Copyright 2021 | Codlio